-
Год мира и созидания
О трудоустройстве молодежи
О трудоустройстве молодежи
Куда поступать
Гомельский областной профориентационный портал
Министерство по чрезвычайным ситуациям Республики Беларусь
Телефоны доверия
БЕЛАРУСЬ БИБЛИОТЕЧНАЯ
Абитуриенту
Информационный сборник технических карт
Временная занятость молодежи
Молодежь.бел.
:: ::

Расписания и графики



РАСКЛАД ЗВАНКОЎ

для 1 класа

на 2023/2024 навучальны год

 

1 УРОК

8.30-9.05

перапынак

20 хв.

2 УРОК

9.25-10.00

перапынак

25 хв.

3 УРОК

10.25-11.00

перапынак

30 хв.

4 УРОК

11.30-12.05

перапынак

20 хв

5 УРОК

12.25-13.00

 

РАСКЛАД ЗВАНКОЎ

для 3-9, 11 класаў

на 2023/2024 навучальны год

1 УРОК

8.30-9.15

перапынак

10 хв.

2 УРОК

9.25-10.10

перапынак

15 хв.

3 УРОК

10.25-11.10

перапынак

20 хв.

4 УРОК

11.30-12.15

перапынак

10 хв

5 УРОК

12.25-13.10

перапынак

15 хв.

6 УРОК

13.25-14.10

перапынак

20 хв.

7 УРОК

14.30-15.15

перапынак

10 хв.

8 УРОК

15.25-16.10


Расклад факультатыўных заняткаў 1, 3-9, 11 класаў

на І паўгоддзе 2023/2024 навучальнага года

 

Назва факультатыва

Прозвішча, імя, імя па бацьку настаўніка

Час работы

Клас

Колькасць вучняў

Дзе праводзіцца

1

Шахматы ў школе

Кудрыцкі С.І.

Аўторак

12.25-13.00

1

5

Кабінет для заняткаў шахматамі

2

Матэматычная вяселка

Бяшок Л.М

Серада

12.25-13.00

1

5

Кабінет 1 класа

3

Асновы моўнай культуры

Бяшок Л.М

Пятніца

11.20-11.55

1

5

Кабінет 1 класа

4

Кніга запрашае ў падарожжа

Карась К.А.

Чацвер

13.30-14.15

3

3

Кабінет 3 класа

5

Шахматны ўсенавуч

Кудрыцкі С.І

Пятніца

13.40-14.25

3

4

Кабінет для заняткаў шахматамі

6

Шахматны ўсенавуч

Кудрыцкі С.І

Аўторак

13.30-14.15

4

2

Кабінет для заняткаў шахматамі

7

Грані слова: ад гука да сказа

Гардзіенка Г.М.

Панядзелак

13.30-14.15

5

4

Кабінет 5 класа

8

Мы - самі

Раманенка М.В.

Панядзелак

13.30-14.15

5

3

Кабінет матэматыкі

9

Зяленыя школы

Бондар К.П.

Чацвер

14.30-15.15

6

3

Кабінет біялогіі

10

Падарожжа з матэматыкай

Прыхач Я.В.

Чацвер

14.30-15.15

6

3

Кабінет матэматыкі

11

Асновы духоўна-маральнай культуры і патрыятызму

Прыхач І.С.

Пятніца

13.30-14.15

6

3

Кабінет 6 класа

12

Вучымся жыць у міры і згодзе

Куган А.А.

Пятніца

13.30-14.15

6

3

Кабінет нямецкай мовы

13

Планета творчасці

Прыхач І.С.

Чацвер

14.30-15.15

7

4

Кабінет тэхнічнай працы

14

Тэкстыльныя фантазіі

Корбіт В.Р.

Чацвер

14.30-15.15

7

3

Кабінет абслуговай працы

15

Будучыня пачынаецца сёння

Куган А.А.

Чацвер

14.30-15.15

7

3

Кабінет нямецкай мовы

16

Паўтараем матэматыку

Прыхач Я.В.

Панядзелак

14.30-15.15

8

5

Кабінет 7 класа

17

Вялікая Айчынная вайна савецкага народа (у кантэксце Другой сусветнай вайны)

Прыхач І.С.

Панядзелак

14.30-15.15

9

8

Кабінет 9 класа

18

Простыя рашэнні складаных задач

Корбіт В.Р.

Серада

14.30-15.15

9

5

Кабінет фізікі

19

Абагульняючы факультатыўны курс па вучэбным прадмеце “Матэматыка”

Літвін А.В.

Чацвер

14.30-15.15

9

8

Кабінет 9 класа

20

Біялогія: абагульняючае паўтарэнне

Арэшчанка Н.А.

Панядзелак

13.30-14.15

11

4

Кабінет 11 класа

 


Графік правядзення ўрокаў грамадска карыснай працы

Прозвішча, імя, імя па бацьку настаўніка

Клас

Дзень

Час

1

Куган А.А.

3

Пятніца

12.35-13.20

2

Куган А.А.

4

Серада

13.30-14.15

3

Прыхач Я.В.

5

Аўторак

13.30-14.15

4

Кудрыцкі С.І.

6

Панядзелак

14.30-15.15

5

Куган А.А.

7

Панядзелак

14.30-15.15

6

Прыхач Я.В.

8

Пятніца

14.30-15.15

7

Арэшчанка Н.А.

9

Аўторак

14.30-15.15

15.25-16.10 

9

Кудрыцкі С.І.

11

Чацвер

14.30-15.15

15.25-16.10 


Соседние подразделы:
Экзамены. ЦЭ и ЦТ
Правовая страничка
Подразделы: Профилактика (10).
Выбираем профессию сами
Профориентация
Полезные сайты
Экзамены 2024
НИКО